CMMS adres email

Tel.+48 22 882 54 56

Ikonka certyfikatu ISO 9001
CMMS plan9000.net na tablecie, komputerze i smartfonie

System EAM

System EAM - z języka angielskiego Enterprise Assets Management - służy do efektywnego zarządzania majątkiem technicznym przedsiębiorstwa. System obejmuje działania związane z projektowaniem, budową, konserwacją, instalacją, wycofaniem z eksploatacji urządzeń, maszyn, aparatur lub infrastruktury. Dysponowanie oprogramowaniem EAM wpływa znacząco na efektywność posiadanych przez firmę zasobów. Wśród jego korzyści wymienia się głównie:

  1. Możliwość dostępu do wszelkiej dokumentacji, w tym prowadzonych działań oraz historii urządzeń w jednym miejscu.
  2. Sprawniejsze zarządzanie personelem.
  3. Wgląd w działalność poszczególnych działów firmy, czyli możliwość efektywnego zarządzania majątkiem na podstawie analizy ich pracy.
  4. Poprawę rentowności przedsiębiorstwa.

W skrócie system EAM pomaga ograniczyć koszty eksploatacji przedsiębiorstwa oraz napraw, optymalizuje zużycie urządzeń i zwiększa efektywność posiadanych przez firmę zasobów. System ten to nowoczesne informatyczne rozwiązanie, które zdecydowanie ułatwia zarządzanie przedsiębiorstwem. Wprowadzenie tego rozwiązania znacznie wpływa na zwiększenie przychodów firmy i wysoką jakość oferowanych produktów. Zaufaj naszemu długoletniemu doświadczeniu i zainwestuj w przyszłość swojej firmy już teraz.

Jak działa system klasy EAM, czyli oprogramowanie do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa?

System EAM wpływa znacząco na utrzymanie ruchu przedsiębiorstwa. Obejmuje on większość obszarów funkcjonalnych i procesów związanych z zarządzaniem operacyjnym utrzymania maszyn, urządzeń, budynków i innych składników majątku technicznego. System obsługuje między innymi takie obszary jak:

  • baza danych o obiektach majątkowych,
  • zarządzanie remontami oraz serwisami,
  • realizacja potrzeb materiałowych,
  • zakupy materiałów i usług,
  • budżetowanie.

Chcąc uzyskać dla swojej firmy najlepszy system EAM, skontaktuj się z nami, a z pewnością pomożemy Ci w stworzeniu idealnego oprogramowania dla Twojego przedsiębiorstwa. Zaufaj technologii i wprowadź swoją firmę w erę nowoczesnych rozwiązań usprawniających jej pracę. Dzięki zastosowaniu systemu EAM zoptymalizujesz zarządzanie maszynami oraz zwiększysz efektywność wykorzystania zasobów technicznych swojej firmy. Mamy szerokie możliwości dostosowania działania systemu do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zaufaj naszemu długoletniemu doświadczeniu, a my z przyjemnością usprawnimy pracę Twojego przedsiębiorstwa, aby było źródłem ekonomicznego i sprawnego rozwoju. Skontaktuj się z nami już dziś!