CMMS adres email

Tel.+48 22 882 54 56

Ikonka certyfikatu ISO 9001
CMMS plan9000.net na tablecie, komputerze i smartfonie

Aplikacja mobilna CMMS

Możliwości, jakie daje aplikacja mobilna CMMS są nieocenione, szczególnie w dzisiejszych czasach, gdzie stały dostęp do ważnych informacji i danych jest wręcz koniecznością. Przenosimy zarówno swoją pracę, jak i zainteresowania, czy nawet zarządzanie budżetem domowym do świata Internetu dostępnego w wersji mobilnej, a ze swoimi smartfonami nie rozstajemy się praktycznie wcale. Dzięki temu aplikacja CMMS daje Ci możliwość pełnej kontroli o każdej porze dnia i nocy, jest zawsze pod ręką, a Ty jesteś zawsze gotowy do działania. Nasza aplikacja mobilna CMMS działa na systemach operacyjnych Android i iOS, dzięki czemu z powodzeniem możesz używać jej na każdym telefonie, czy tablecie. Jej uniwersalność sprawia, że nie generuje dodatkowych kosztów związanych z wymaganiami technicznymi.

Zalety aplikacji CMMS, czyli co zyskuje Twoja firma?

Aplikacja CMMS daje Ci możliwość stałego, nieprzerwanego utrzymania ruchu w organizacji. Ty i Twoi pracownicy możecie analizować dane i zarządzać przebiegiem informacji zdalnie, dzięki czemu nie jesteście ograniczeni miejscem zainstalowania oprogramowania. Jest to przede wszystkim ogromna oszczędność czasu potrzebnego na reakcję w sytuacjach krytycznych. Aplikacja CMMS pozwala na nieprzerwany monitoring procesów w firmie oraz skraca czas wykrycia ewentualnych usterek maszyn, błędów w obiegu dokumentów, przestoju w realizacji zadań itp. Dzięki temu można wiele problemów niemalże zdusić w zalążku, a jeszcze innej części całkowicie zapobiec przed ich wystąpieniem. Wszystkie te aspekty pozwalają Ci w szerszej perspektywie na duże oszczędności finansowe. Usprawnienie utrzymania ruchu to nie tylko eliminacja zagrożeń, ale też bardziej efektywne wykorzystanie określonych predyspozycji pracowników a co za tym idzie - trafniejsze oddelegowywanie im zadań. Wszystko to przekłada się na szybkość procesów produkcyjnych, czy dystrybucyjnych a Twoja firma zarabia więcej. Wszystko to, dzięki jednej aplikacji mobilnej CMMS, którą zawsze masz pod ręką!

Jakie są główne funkcje aplikacji mobilnej CMMS?

Aplikacja zapewnia wygodną rejestrację awarii i usterek, harmonogramowanie przeglądów technicznych, konserwacji i prac serwisowych, podejmowanie prac bieżących i planowanych oraz rejestrację czasu pracy pracowników. Przydatną funkcjonalnością może być wgląd w plan pracy pracowników oraz przydzielanie i delegowanie im zadań. Do prac można dołączyć zdjęcia obrazujące dokładną lokalizację usterki lub istotne notatki. Aplikacja mobilna CMMS może korzystać z czytników kodów kreskowych, QR i znaczników NFC, dzięki czemu można łatwo zidentyfikować urządzenie, sprzęt, aparaturę lub materiały i części zamienne z magazynu technicznego. Dodatkowo użytkownicy mogą być powiadamiani o sytuacjach nietypowych lub wymagających niezwłocznej interwencji. To niezawodne narzędzie, dzięki któremu w systemie pojawiają się natychmiastowo wszystkie zdarzenia związane z utrzymaniem ruchu, a użytkownicy mają stały dostęp do najczęściej wykorzystywanych funkcjonalności oraz informacji i danych zgromadzonych w systemie. Wykorzystanie urządzeń mobilnych ułatwia i usprawnia pracę działu technicznego.

Możliwość integracji aplikacji CMMS/EAM z pozostałymi systemami firmowymi

Jedną z głównych zalet opisywanej aplikacji EAM jest możliwość zintegrowania jej z innymi systemami, które ułatwiają zarządzanie przedsiębiorstwem, przez co praca przebiega szybciej i efektywniej. Ma to znaczenie zwłaszcza w przypadku dużych zakładów produkcyjnych, gdzie niezbędne jest wdrożenie kilku programów. Integracja CMMS z innymi systemami pozwala na automatyzację procesów biznesowych, takich jak procesy zakupowe, planowanie produkcji czy zarządzanie zapasami. Dzięki temu można osiągnąć większą efektywność działań i zminimalizować koszty. Dodatkowo integrując ze sobą systemy zarządzania, możliwe jest lepsze rozporządzanie dokumentacją techniczną i zminimalizowanie ryzyka błędów przy tworzeniu i przechowywaniu dokumentów. Integrując systemy, możliwe jest też otrzymanie dokładniejszych raportów dotyczących zarządzania zasobami. To z kolei daje możliwość uzyskania pełnej transparentności w działaniach i łatwiejszego monitorowania postępów w realizacji celów biznesowych.

W jaki sposób wybrać odpowiednią aplikację CMMS dla przedsiębiorstwa?

System CMMS jest niezwykle przydatny dla przedsiębiorstw różnych wielkości. Nie tylko ułatwia zarządzanie, ale i sprawia, że wszelkie procesy odbywają się znacznie szybciej. Aby zbudować system CMMS idealny dla prowadzonego biznesu, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na funkcjonalności i możliwość dostosowania go do indywidualnych potrzeb. Co istotne, aplikację CMMS można przetestować w wersji demo. Dzięki temu można zapoznać się z wszystkimi funkcjonalnościami aplikacji, a ponadto sprawdzić ją w praktyce. Wystarczy zgłosić chęć przetestowania aplikacji poprzez użycie formularza kontaktowego, by już wkrótce mieć dostęp do systemu plan9000.net w chmurze. Jest to praktyczne rozwiązanie, gdyż nie wymaga instalacji systemów na urządzeniach mobilnych. Zapraszamy do przetestowania aplikacji. Jest ona z pewnością ułatwieniem w zarządzaniu poszczególnymi procesami w przedsiębiorstwie.