CMMS adres email

Tel.+48 22 882 54 56

Ikonka certyfikatu ISO 9001
CMMS plan9000.net na tablecie, komputerze i smartfonie

Harmonogramowanie przeglądów

Harmonogram przeglądów to lista zadań do wykonania, zaplanowana przez pracowników służb utrzymania ruchu dla maszyn i urządzeń do wykonania w określonych odstępach czasowych, np. co 2 tygodnie, miesiąc, pół roku. Harmonogram może być prezentowany w formie listy lub interaktywnego kalendarza, co ułatwia lepsze zarządzanie planowanymi pracami.

Oferujemy profesjonalną pomoc w instalacji systemu do harmonogramowania przeglądów dla Twojej firmy. Mamy wieloletnie doświadczenie w systemach ułatwiających pracę przedsiębiorcom. Decydując się na wybór systemu, zyskujesz wiele istotnych korzyści, które pozytywnie wpłyną na efektywne funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w systemach CMMS od 1995 roku, stale je rozwijamy i udoskonalamy. Mamy klientów, z którymi współpracujemy już ponad 20 lat!

Jak działa system do harmonogramowania przeglądów?

System do harmonogramowania przeglądów to nieoceniona pomoc dla przedsiębiorcy mającego pod nadzorem maszyny produkcyjne. System przypomina o ważnym przeglądzie, czy inspekcji. Pozwala na monitorowanie zadań prewencyjnych, czy wykonano je w określonym terminie. System daje również możliwość wykonania list kontrolnych, które usprawnią inspekcję i uporządkują dokumentację przeglądów. Posługiwanie się powyższym systemem zapewnia wysoką dostępność maszyn i urządzeń, co ogranicza straty w pracy przedsiębiorstwa. System do harmonogramowania przeglądów automatycznie generuje zlecenia konserwacyjne w odpowiednim terminie, powiadamia o zbliżających się przeglądach oraz generuje raporty z przeglądów. System wspomaga usuwanie usterek i awarii, a także zapewnia informacje o dostępności części zapasowych w magazynach technicznych oraz urządzeń i materiałów potrzebnych przy realizacji planów produkcyjnych. Bardzo łatwa w obsłudze funkcja automatycznego planowania przeglądów i remontów maszyn oraz urządzeń umożliwia tworzenie przejrzystych harmonogramów (prezentowanych tabelarycznie lub graficznie). Dysponujemy doświadczeniem we wdrażaniu największych projektów CMMS w Polsce!