adres email

Tel.+48 22 882 54 56

Ikonka certyfikatu ISO 9001
Mobilny plan9000.net: Laptop, komputer, smartfon

Aplikacja mobilna systemu CMMS plan9000.net

 System plan9000.net: Dostęp do systemu na róznych urządzeniach

System CMMS plan9000.net może być uruchamiany zarówno na komputerach stacjonarnych (w przeglądarce internetowej), jak i urządzeniach mobilnych (w aplikacji PWA). Interfejs automatycznie dostosowuje się do wielkości wyświetlacza urządzenia, zapewniając wygodną pracę zarówno na dużym monitorze, jak i niewielkim smartfonie. Należy podkreślić, że na urządzeniach mobilnych dostępna jest pełna funkcjonalność systemu. Oznacza to możliwość stałego dostępu do systemu CMMS zarówno dla zgłaszających usterki i awarie, jak i pracowników służb utrzymania ruchu. Poprzez szyfrowane łącze system CMMS plan9000.net może być udostępniony w sieci internet i intranet.
 System plan9000.net: Aplikacja mobilna
Mobilny dostęp do systemu CMMS ułatwia pracownikom utrzymania ruchu stałą kontrolę nad parkiem maszyn i urządzeń, skraca czas reakcji na pojawiające się problemy, co z kolei ogranicza przestoje i sprzyja wykorzystaniu obsady osobowej w przedsiębiorstwie. Aplikacja CMMS uruchamiana jest w przeglądarce. Niweluje to potrzebę instalowania oprogramowania na komputerach użytkowników oraz znacznie obniża koszty utrzymania i administracji systemu.
Klienci mają również możliwość wyboru formy korzystania z systemu CMMS: instalacji na własnych serwerach lub też wykorzystania oprogramowania dostępnego w chmurze. Możliwy jest zarówno zakup licencji bezterminowych jak i korzystanie z abonamentu miesięcznego, w tym modelu SaaS (oprogramowanie jako usługa). Jest to jeden z modeli chmury obliczeniowej, w którym aplikacja jest przechowywana i wykonywana na komputerach dostawcy usługi i jest udostępniana użytkownikom przez internet. Zaletą takiej architektury systemu CMMS jest jego szybka implementacja u klienta i niemal natychmiastowe rozpoczęcie pracy w systemie.
Wypróbuj wersję demontracyjną systemu CMMS plan9000.net za darmo już dziś!